г. Вишневое, ул. Святоюрьевская, 20
График работы:
пн-вс с 10:00 до 20:00

Розвиваюча іграшка Hola Доктор

1 отзыв
Есть в наличии
495 ₴
Товар также доступен в магазине:
Доставка товара
Новая Почта
завтра
Самовывоз из магазина
с 10:00 до 20:00
Оплата товара
Visa/MasterCard, Наличная, Безналичными
Від 1-го року. Розвиваюча іграшка Hola Доктор виконана у вигляді машинки "Швидкої допомоги" з набором медичних інструментів. У комплект входять набір медичних інструментів, фігурки водія і пацієнта. Машинка може рухатися самостійно, об'їжджаючи всі перешкоди і при цьому чутні звуки мотора і сирени, блимають проблискові маячки і фари. Швидка допомога трансформується в операційний стіл. Іграшка сприятиме розвитку логіки, моторики та координації рухів.У нашому магазині Ви можете купити іграшку Hola Доктор і подарувати малюкові захоплююче проведення часу.
Характеристики розвиваючої іграшки Hola Доктор:
Іграшка виконана у вигляді машинки "Швидкої допомоги" з набором медичних інструментів. Швидка допомога обладнана апаратом штучного дихання, рентгенівським апаратом і кардіомонітором. Машинка може їздити самостійно, об'їжджаючи всі перешкоди. Для початку руху машинки необхідно доторкнуться до фігурки водія. Під час руху машинки чутні звуки мотора і сирени, блимають проблискові маячки і фари. Машинку можна використовувати як іграшку-каталку (в комплект входить шнурок для катання).
Машинка "Швидка допомога" трансформується в операційний стіл. При натисканні на спеціальні кнопки іграшка видає звуки стуку серця, бурчання живота і кашель. Набір медичних інструментів складається з шприца, скальпеля, термометра, вушного дзеркальця. Фігурки водія і пацієнта входять в комплект.Гра супроводжується світловими і звуковими ефектами, а також програє 3 мелодії.
Матеріал: високоякісний пластик.
Харчування: батарейки (в комплект не входять).
Розмір іграшки: 20х12,5х12 см.
Розмір упаковки: 21,5х19,5х13 см.
В комплекті:
Машинка "Швидка допомога".
Фігурка пацієнта.
Фігурка воїна.
1 набір медичних інструментів.
Ручка зі шнурком.
Ранее просмотренные товары